top of page

Kto sme:

Sme fanúšikovia regiónu Tokaj z Prešova, ktorí sa špecializujú sa na organizovanie vínnych ciest v regióne Tokaj na Slovensku a v Maďarsku. Bez ohľadu na to, či ste jednotlivec, firma alebo skupina ľudí, sme tu, aby sme vám poskytli jedinečný a pohodlný zážitok z vínnej cesty v regióne Tokaj.

Picking Purple Grapes


Radi spoznávame nových ľudí a ukazujeme im krásu tokajskej oblasti. Tokaj je poklad, ktorý je málo známy a my sme sa rozhodli to zmeniť. Či už sa chystáte vylepšiť svoje znalosti o víne, alebo si jednoducho chcete iba užiť zábavný deň a spoznať nových ľudí, zaistíme, aby ste z vínnej cesty v regióne Tokaj, mali nezabudnuteľný zážitok.

Naša láska k vínu a vášeň pre cestovanie nás viedla k tomu, aby sme vytvorili túto agentúru s cieľom ponúknuť klientom jedinečný zážitok z vínnej cesty na Tokaji. Prečo sme sa zamerali práve na tento región? Tu sú niektoré dôvody:

Historická a kultúrna hodnota: Región Tokaj má bohatú históriu, ktorá siaha až do 12. storočia. Je známy pre svoje vzácne tokajské víno, ktoré bolo dokonca prítomné na kráľovských dvoroch. Navštíviť Tokaj znamená objaviť jedinečnú kombináciu vinárskeho dedičstva a kultúrneho bohatstva.

Unikátne tokajské víno: Tokaj je domovom slávneho tokajského vína, ktoré je považované za jedno z najlepších sladkých vín na svete. Tento región je jedinečný svojou špecifickou mikroklímou a pôdou, ktorá poskytuje ideálne podmienky pre pestovanie hrozna. Tokajské víno je nezameniteľné svojou sladkou, bohatou chuťou a eleganciou.

Krásna príroda: Okrem vínnych vinohradov ponúka región Tokaj aj nádhernú prírodu. Môžete objavovať malebné krajiny, zelené kopce, historické dedinky a prechádzať sa po riečnych brehoch. Táto kombinácia vínnych a prírodných zážitkov robí z Tokaja skutočný raj pre milovníkov cestovania.

Odbornosť a skúsenosti: Naša agentúra disponuje ľuďmi  s hlbokými znalosťami o tokajských vínoch, regióne a miestnej kultúre. Sme schopní ponúknuť zážitkové programy, ktoré sú zamerané na vzddelávanie o tokajských vínach, vinárskej tradícii a postupe výroby vína.

Jedinečné zážitky pre všetkých: Sme zameraní na to, aby sme poskytovali vínne cesty pre jednotlivcov, firmy a skupiny ľudí. Nech už cestujete s rodinou, priateľmi alebo kolegami, môžeme vytvoriť plne prispôsobenú vínnu cestu, ktorá bude zohľadňovať vaše preferencie a požiadavky.

Dúfame, že sme vás zaujali našimi dôvodmi pre organizovanie vínnych ciest na Tokaji. Naša cestovná agentúra je pripravená vytvoriť pre vás nezabudnuteľný zážitok, ktorý vám umožní objaviť kúzlo tokajských vín a regiónu. Tešíme sa na príležitosť viesť vás touto vinárskou cestou plnou dobrodružstva, skvelého jedla a vzácnych vinárskych zážitkov.


 

#GALÉRIA

Pridaj sa k nám 

Pripoj sa na náš email list a buď o všetkom informovaný medzi prvými .

Ďakujeme za prihlásenie !

Marek Hirko 

tokaj tour guide

tel.č. 00421 907 084 958

  • TripAdvisor
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Tokajská vínna cesta - kontakt

Kontaktuje nás

Vďaka, že ste nás kontaktovali !

bottom of page