top of page
Image by Majestic Lukas

Čo robíme 

Chceš zažiť nezabudnuteľnú vínnu cestu v regióne Tokaj, ktorý je domovom najlepších a najvzácnejších vín na svete? Ak áno, tak si na správnom mieste. My sme cestovná agentúra, ktorá sa venuje organizovaniu vínnych ciest na Tokaji, na Slovensku aj v Maďarsku. Zabezpečujeme ti aj dopravu, poradíme s ubytovaním, zabezpečíme stravu a sprievodcu. Naše vínne cesty sú zábavné, vzdelávacie a pohodové.

_SAM7106.JPG

Naše vínne cesty v regióne Tokaj, ti umožnia spoznať tokajskú vinohradnícku oblasť, ktorá je chránenou označením pôvodu a je jednou z piatich oblastí na svete, v ktorých možno dopestovať hrozno na výrobu prírodne sladkých vín. Uvidíš tokajské vinice, kde sa pestujú typické odrody Furmint, Lipovina, Muškát žltý a Zeta. Navštíviš tokajské vinárstva, kde sa vyrábajú rôzne druhy tokajských vín, ako sú samorodné, putňové výbery a esencie. Ochutnáš tokajské vína, ktoré majú bohatú, komplexnú a harmonickú chuť a arómu. Dozvieš sa, ako sa používa botrytis cinerera (ušľachtilá pleseň) na zvýšenie koncentrácie cukru, kyselín a aróm v hrozne.

Naše vínne cesty ti tiež ukážu krásy tokajskej prírody, ktorá je plná rastlinného a živočíšneho života. Môžeš sa prechádzať po vinohradoch, lesíkoch, lúkach a brehoch rieky Bodrog. Môžeš si tiež užiť cykloturistiku, pešiu turistiku alebo jazdu na koni. Naše vínne cesty sú vhodné pre rôzne úrovne fyzickej kondície a záujmov.

Naše vínne cesty ti ďalej ponúkajú možnosť ochutnať miestnu gastronómiu, ktorá je ovplyvnená maďarskou, slovenskou a židovskou kuchyňou. Môžeš si pochutiť na tradičných jedlách, ako sú halászlé (rybacia polievka), gombócleves (polievka s knedľami), lecsó (zeleninový prívarok), pörkölt (guláš), slanina (slanina), lángos (vyprážané cesto), palacsinta (palacinky) alebo flódni (koláč s orechmi, makom a jablkami). 

Naše cestovná agentúra sa postará o všetko potrebné pre tvoju pohodlnú a bezstarostnú cestu. Zabezpečíme ti dopravu z tvojho miesta odchodu do tokajskej oblasti a späť. Odporučíme ti ubytovanie v kvalitných hoteloch, penziónoch alebo apartmánoch. Zabezpečíme ti stravu v reštauráciách, vinárňach alebo u miestnych vinárov. Zabezpečíme ti sprievodcov, ktorí ti budú poskytovať informácie, rady a asistenciu počas celej cesty. Zabezpečíme ti vstupenky a rezervácie 

Naše cestovná agentúra ti ponúka rôzne balíky a programy vínnych ciest, ktoré sa prispôsobia tvojim preferenciám, rozpočtu a časovému plánu. Môžeš si vybrať medzi jednodňovými, víkendovými alebo týždennými cestami. Môžeš si vybrať medzi skupinovými alebo individuálnymi cestami. Môžeš si vybrať medzi tematickými alebo všeobecnými cestami. Môžeš si tiež navrhnúť svoju vlastnú cestu podľa svojich prianí.

Naša cestovná agentúra je profesionálna, spoľahlivá a skúsená. Máme dlhoročné skúsenosti s organizovaním vínnych ciest v regióne Tokaj. Spolupracujeme s overenými a kvalitnými partnermi, ako sú vinári, hotelieri, reštaurátori, dopravcovia a sprievodcovia. Sledujeme aktuálne trendy a novinky v oblasti vinárstva a turizmu. Dbáme na spokojnosť a bezpečnosť našich zákazníkov.

Ak máš záujem o naše vínne cesty v regióne Tokaj, neváhaj nás kontaktovať. Radi ti poskytneme viac informácií, odpovieme na tvoje otázky a pripravíme ti nezáväznú ponuku. Tešíme sa na tvoju návštevu!

#GALÉRIA

Pridaj sa k nám 

Pripoj sa na náš email list a buď o všetkom informovaný medzi prvými .

Ďakujeme za prihlásenie !

Marek Hirko 

unnamed.jpg

tel.č. 00421 907 084 958

  • TripAdvisor
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Tokajská vínna cest - kontakt

Kontaktuje nás

Vďaka, že ste nás kontaktovali !

                     ©2023 by travel2tokaj.com 

bottom of page