top of page
Image by Majestic Lukas

Čo robíme 

Chceš zažiť nezabudnuteľnú vínnu cestu v regióne Tokaj, ktorý je domovom najlepších a najvzácnejších vín na svete? Ak áno, tak si na správnom mieste. Sme zážitková cestovná agentúra, ktorá sa venuje organizovaniu vínnych ciest na Tokaji, na Slovensku aj v Maďarsku. Zorganizujeme ti dopravu, poradíme s ubytovaním, zabezpečíme stravu a sprievodcu. Naše vínne cesty Tokaj,  sú zábavné, vzdelávacie a pohodové.

_SAM7106.JPG

Naše vínne cesty v regióne Tokaj ti umožnia spoznať tokajskú vinohradnícku oblasť, ktorá je chránenou označením pôvodu a je jednou z piatich oblastí na svete, v ktorých možno dopestovať hrozno na výrobu prírodne sladkých vín. Uvidíš tokajské vinice, kde sa pestujú typické odrody Furmint, Lipovina, Muškát žltý a Zeta. Navštíviš tokajské vinárstva, kde sa vyrábajú rôzne druhy tokajských vín, ako sú samorodné, putňové výbery a esencie. Ochutnáš tokajské vína, ktoré majú bohatú, komplexnú a harmonickú chuť a arómu. Dozvieš sa, ako sa používa botrytis cinerera (ušľachtilá pleseň) na zvýšenie koncentrácie cukru, kyselín a aróm v hrozne.

Naše vínne cesty Tokaj,  ti tiež ukážu krásy tokajskej prírody, ktorá je plná rastlinného a živočíšneho života. Môžeš sa prechádzať po vinohradoch na Tokaji, lesíkoch, lúkach a brehoch rieky Bodrog. Môžeš si tiež užiť cykloturistiku, pešiu turistiku alebo jazdu na koni. Naše vínne cesty sú vhodné pre rôzne úrovne fyzickej kondície a záujmov.

Naše vínna cesta Tokaj ti ďalej ponúkajú možnosť ochutnať miestnu tokajskú gastronómiu, ktorá je ovplyvnená maďarskou, slovenskou a židovskou kuchyňou. Môžeš si pochutiť na tradičných, tokajských jedlách, ako sú halászlé (rybacia polievka), gombócleves (polievka s knedľami), lecsó (zeleninový prívarok), pörkölt (guláš), slanina (slanina), lángos (vyprážané cesto), palacsinta (palacinky) alebo flódni (koláč s orechmi, makom a jablkami). 

Naše zážitková agentúra sa postará o všetko potrebné pre tvoju pohodlnú a bezstarostnú cestu na Tokaj. Zabezpečíme ti dopravu z tvojho miesta odchodu do tokajskej oblasti a späť. Odporučíme ti ubytovanie v kvalitných hoteloch, penziónoch alebo apartmánoch. Zabezpečíme ti stravu v reštauráciách, tokajských vinárňach alebo u miestnych, tokajských vinárov. Zabezpečíme ti sprievodcov, ktorí ti budú poskytovať informácie, rady a asistenciu počas celej cesty. Zabezpečíme ti vstupenky a rezervácie do špičkových vinárstvie v regióne Tokaj. 

Naše zážitková agentúra ti ponúka rôzne balíky a programy vínnych ciestna Tokaji, ktoré sa prispôsobia tvojim preferenciám, rozpočtu a časovému plánu. Môžeš si vybrať medzi jednodňovými, víkendovými alebo týždennými tokajskými vinnymi cestami. Môžeš si vybrať medzi skupinovými alebo individuálnymi cestami. Môžeš si vybrať medzi tematickými alebo všeobecnými cestami. Môžeš si tiež navrhnúť svoju vlastnú, vínnu  cestu Tokaj -  podľa svojich prianí.

Naša zážitková agentúra je profesionálna, spoľahlivá a skúsená. Máme dlhoročné skúsenosti s organizovaním vínnych ciest v regióne Tokaj. Spolupracujeme s overenými a kvalitnými partnermi v regióne Tokaj, ako sú tokajskí  vinári, tokajskí hotelieri, tokajskí reštaurátori, dopravcovia a sprievodcovia. Sledujeme aktuálne trendy a novinky v regióne Tokaj, v oblasti tokajského  vinárstva a turizmu v regióne Tokaj . Dbáme na spokojnosť a bezpečnosť našich zákazníkov.

Ak máš záujem o naše vínne cesty v regióne Tokaj, neváhaj nás kontaktovať. Radi ti poskytneme viac informácií o regióne Tokaj, odpovieme na tvoje otázky a pripravíme ti nezáväznú ponuku. Tešíme sa na tvoju návštevu

 Dovidenia na Tokaji !

#GALÉRIA

Pridaj sa k nám 

Pripoj sa na náš email list a buď o všetkom informovaný medzi prvými .

Ďakujeme za prihlásenie !

Marek Hirko 

Tokaj tour guide

tel.č. 00421 907 084 958

  • TripAdvisor
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Tokajská vínna cest - kontakt

Kontaktuje nás

Vďaka, že ste nás kontaktovali !

                     ©2023 by travel2tokaj.com 

bottom of page